Protez Saç Modelleri

Protez Saç Modellerini Anlatan Blok Yazısı Görseli

Protez saçlar günümüzde oldukça popüler. Saç dökülmesi ve bunun sonucunda kelik sorunu yaşayan birçok kişi çözüm olarak protez saçı tercih ediyor. Cerrahi bir işlem gerektirmeyen ve geri dönüşümlü olan protez saç bu yönleri ile herkesin kullanımına uygundur. Biz de merkezimizde sizlere protez saç hizmeti vermekteyiz. Merkezimizde sizlere sunduğumuz protez saç modelleri ile memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız.

Merkezimizde birçok protez saç modelini sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz modellerin çoğunda doğal görünümü ve uzun süreli kullanımı ön planda tutuyoruz. Kişiye özel seçtiğimiz modelleri %100 doğal saçtan üreterek kullanıcılara sunuyoruz. Uzmanlarımızla beraber mutluluğunuzu ve rahatlığınızı sağlıyoruz. İşte sunduğumuz protez saç modellerinden bazıları:

Ankara Modeli

Protez saç modelleri arasında sunduğumuz modellerden bir tanesi de Ankara modeli. Ankara modeli mono protez saç ünitesi şeklindedir. Monofilament kumaş adı verilen ince naylon benzeri bir malzeme üzerine sık örülerek oluşturulmuş bir tabana sahiptir. Uzun kullanım ömrüne sahiptir. Tabanındaki delikli yapı sayesinde nefes alır, saç derisinin hava ve su ile temasını sağlar.

Bu protez özellikle de ekonomik ve pratik yönden avantaj sağlamak isteyen müşterilerimiz Ankara modelini tercih edebilirler. Çünkü toptan bir mono protez ünitesi alımı sık sık alım yapmayı gerektirmez. Bu yönü ile ekonomik olarak da uygundur.

A-8 Modeli

Protez saç dünyasında öne çıkan en ünlü dantel modellerinden olan Fransız danteli, A-8 model protezin alt tabanını oluşturan ana malzemelerdendir. Fransız danteli hem hava hem de su geçiren bir yapıdadır. Nanofilament yapısı dışardan görülemeyecek kadar incedir. Bu sayede de oldukça doğal bir görünüm oluşturur.

En büyük avantajlarından biri kolay taranması ve kolay şekillendirilmesidir. Tıpkı gerçek saç gibi taranır ve kolayca şekillendirilir. Bu yönü ile tıpkı gerçek saç gibidir. Ayrıca protezde çift düğüm ve tek düğüm teknikleri aynı anda kullanılmıştır. Tekli düğümler doğal görünüm sağlarken çiftli düğümler dayanıklılık sağlar. En çok tercih edilen protez saç modelleri arasındadır.

Quantum Protez Saç

Sunduğumuz protez saç modelleri arasında Quantum protez saç da bulunmaktadır. Quantum protez saç nefes alan bir yüzey üzerine yerleştirilmiş doğal saç tellerinden oluşur. Hava alan yüzeyi saç derisinin hava ne suyla temas etmesini sağlar. Bu sayede nefes alan saç derisi sağlıklı olur.

Görünümü tıpkı doğal saç gibidir. Dışarıdan protez saç olduğu anlaşılmamaktadır. Doğal görünümü ve uzun ömürlü olması sayesinde kullanıcıya özgüven katar. Tıpkı doğal saç gibi yıkanması, taranması ve şekillendirilmesi mümkündür.

BİO Sistem Protez

BİO Sistem Protez %100 insan saçından yapılmış protez saç modelleri arasındadır. Protezin tabanı konforlu bir enjekte sistem ve tülden üretilmiştir. Bu sayede rahatlığı ve doğallığı bir arada sağlar. Ön kısmındaki kesilebilir tül sayesinde her kafa yapısına uyum sağlamakta. Ayrıca protezin ön kısmındaki ağartma tekniği daha doğal görünüm için idealdir.

Poly Protez

Poly protez merkezimizde ürettiğimiz en kullanışlı protezlerden biridir. Likit yapıştırıcılarla yapıştırılan bu model tıpkı doğal saç gibi her yöne taranabilmektedir. Bu sayede kullanıcısına da oldukça yararlı olmaktadır. Poly materyalinden oluşan alt tabanı oldukça doğal görünmekte. Ayrıca kafada ağırlık yapmaz ve rahatsızlık hissi uyandırmaz. Poly protezi herkes tercih edebilmektedir.

Protez Saç Modelleri Hizmetimiz

Merkezimizde sizler için hazırladığımız birçok protez saç modelleri bulunmakta. Bu saç modellerini sizler için hazırlayıp web sitemizde sunuyoruz. Size en uygun saç modelini web sitemiz üzerinden kolayca sipariş edebiliyorsunuz. Ayrıca bizimle iletişime geçip sizin için en uygun model için de fikir alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.