Hakkımızda

2008 yılında Antalya Muratpaşa’da açılan saç sorunları ve saç protezi merkezimizle başlayan hikayemiz Saçlı Ol Saç Market’ le internet dünyasında devam etmektedir. Saçlı Ol Saç Market olarak verdiğimiz hizmetle Türkiye’ de ilkleri gerçekleştirmeyi amaçlamaktayız.

Kuruluş Amacımız

Saçlı Ol Saç Market olarak 15 yıllık tecrübe, teknik bilgi ve kendi geliştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarımızı Türkiye’nin her yerindeki protez saç kullanıcılarıyla paylaşmak için kurulduk.

Protez saç hizmetini internet dünyasına taşıyarak herkese kaliteli hizmeti ulaştırmayı amaçlamaktayız. Kaliteli ve samimi hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi hedeflemekteyiz. Dürüstlüğü her zaman ön planda tutmaktayız. Ayrıca satış sonrası iletişim hizmetlerimizle alışverişlerinizden üst düzey verim almanızı sağlamaktayız.

Hedeflerimiz

Protez saç sektöründe yeni bir soluk getirecek buluşlarımız ve eğitimlerimizle şimdiye kadar kullanımda sorun yaşayan protez saç kullanıcı için çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Tüm protez saç kullanıcılarına kaliteli hizmeti kısa yoldan sunmaktayız. Hedefimiz Türkiye’ de saç ve saç ürünleri tedarikçisi olarak en geniş ürün yelpazesine sahip olmaktır.