Hangi Ünlüler Protez Saç Kullanıyor?

Hangi Ünlü Kişilerin Protez Saç Kullandığını Anlatan Blok Yazısı Görseli

Saç dökülmesi herkes için büyük bir problem. Dökülmenin getirdiği kelleşme de hem psikolojik hem de estetik olarak birçok kişiyi olumsuz etkiliyor. Kelleşme sorunu için birçok çözüm yolu bulunuyor. Bunlardan biri de protez saç. Protez saç cerrahi bir işlem olmaması ve herkese uygun olması bakımından sıklıkla tercih ediliyor. Birçok ünlü de tercihini protez saçtan yana kullanıyor. İşte hangi ünlüler protez saç kullanıyor sorusunun cevabı…

Hem Türk hem de yabancı birçok ünlü seyrek saçlarına protez saç ile çözüm buluyor. Protez saçların kaliteli ve doğal görüntüsü birçok kişinin favorisi. Kamera önündeki birçok ünlü görüntüsünü protez saçlarla koruyor. İşte protez saç kullanan ünlüler:

1- Brad Pitt

Yakışıklı oyuncu Brad Pitt, görüntüsünü protez saçlara borçlu. Ünlü oyuncunun oldukça doğal görünen parlak sarı saçlarının aslında protez olduğu bilinmekte. Pitt’in saç dökülmesi sorunu yaşadığı magazinde sıkça konuşulmaktaydı. Anlaşılan o ki yakışıklı oyuncu kendine protez saçlarla bir çözüm buldu.

2- Enis Arıkan

Sempatik oyuncu Enis Arıkan da saç dökülmesi sorunuyla başı dertte olan ünlülerden. Enis Arıkan bir dönem saç ektirmeyi denemiş. Ancak o dönem dizi projesi olan Arıkan kafasındaki iğne izlerini saklamak için saç protezi kullanmış. Sonuç olarak protez saçın görüntüsüne bayılan Arıkan kullanmaya devam etmiş.

3- Al Pacino

Efsane oyuncu Al Pacino da protez saç kullanan ünlüler arasında. Yıllardır saç dökülmesi sorunu yaşayan Al Pacino çözümü protez saçlarda buldu. Eğer dikkatli incelerseniz Pacino’nun protez saçlarının her role göre değiştiğini ve kendine has bir tarz kattığını görebilirsiniz.

4- Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli protez saç denince akla gelen ilk ünlülerden. Ceceli oldukça uzun süredir protez saç tekniğini kullanmakta. Ünlü şarkıcı protezlerin doğal ve kaliteli görüntüsünden oldukça memnun kalmış olacak ki saç ekimine başvurmamış bile.

5- Robert Pattinson

Alacakaranlık serisinin başrol oyuncularından Robert Pattinson da çareyi protez saçta bulanlardan. Yakışıklı oyuncu yıllardır yaşadığı saç dökülmesi sorununa protezlerle çare bulmuş gibi görünüyor. Ayrıca ünlü oyuncu saç protezleri ile oldukça iyi bir görüntü yakalamış.

6- Bülent Serttaş

Protez saç kullanan ünlüler arasında şarkıcı Bülent Serttaş da yer alıyor. Ayrıca Bülent Serttaş protezlerinden oldukça memnun ve bu durumu asla gizlemiyor. Hatta kendisi protez yaptırdığı merkezin reklamını da yapmış.

7- Nicolas Cage

Günlük hayatında doğal saçlarıyla gördüğümüz Nicolas Cage, gişe rekorları kıran filmlerinde protez saç kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca kendisi de bu durumu dile getiren sanatçı, protez saç kullandığını en net bildiğimiz ünlülerden.

8- Fatih Ürek

Fatih Ürek oynadığı bir film dışına protez saçını hiç çıkarmadı. Görüntüsüne oldukça önem veren sanatçı protez saçlarından oldukça memnun olacak ki onları neredeyse hiç çıkarmıyor.

9- John Travolta

John Travolta da protez saç kullanan ve bunu gizlemeyen ünlüler arasında. Filmlerinde farklı tarzlarda protez saçlarla karşımıza çıkan oyuncu günlük hayatında doğal saçlarıyla kalmayı tercih ediyor. Ayrıca protez saçları herkese tavsiye ediyor.

10- Nuri Alço

Nuri Alço da protez saç kullanan ve tercih ettiği merkezin reklamını yapanlardan. Yeşilçam sinemasının ünlü yüzlerinden biri olan Nuri Alço görüntüsünü protez saçlarla koruyor.

Protez saçlar cerrahi işlem gerektirmemesi, geri dönüşlü olması, doğal görünmesi gibi birçok avantajları nedeniyle birçok ünlü tarafından tercih ediliyor. Siz de tercihinizi protez saçlardan yana kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.